آشنایی با سیستم قاب سبک فولادی به همراه عکس های اجرایی ام سیویل
ربات همکاری در فروش فایل ام سیویل ام سیویل را در تلگرام دنبال کنید

آشنایی با سیستم قاب سبک فولادی به همراه عکس های اجرایی

سیستم قاب سبک فولادی
آشنایی با سیستم قاب سبک فولادی به همراه عکس های اجراییReviewed by میر محسن on Apr 11Rating: 4.5آشنایی با سیستم قاب سبک فولادی به همراه عکس های اجراییسیستم قاب سبک فولادی یا LSF ( Lightweight Steel Framing) به صورت خشک و به روش تولید صنعتی اجرا می‌شوند

سیستم قاب سبک فولادی یا LSF ( Lightweight Steel Framing) به صورت خشک و به روش تولید صنعتی اجرا می‌شوند، قاب‌های فولادی سبک (LSF) که به وسیله نورد سرد تهیه می‌شود، یکی از انواع سیستم‌های ساختمانی مدرن می‌باشد.

این سیستم سازه ای از ورق‌های فولادی تشکیل می‌شود که مقاطع عمدتاً به صورت U,C و Z می‌باشد.این عناصر فلزی خود به عناصر سازه‌ای اعم از باربر و غیر باربر که وظیفه اصلی آنها پایداری ساختمان است تقسیم می‌شوند. این سیستم با تکرار قطعات سبک در ساخت دیوارها و سقف‌ها و مانند ساختمان‌های چوبی اجرا می‌شود. اتصالات عمدتاً به صورت اتصالات پیچ و مهره است و جای قرار گیری پیچ‌ها به روش تولید صنعتی در کارخانه به دقت زیاد با مختصات دقیق و طبق طراحی انجام شده به وسیله دستگاه‌های مخصوص مشخص می‌شود.

این سیستم یک سیستم سازه‌ای مستقل می‌باشد و برای پروژه‌های انبوه سازی، دفاتر و ساختمان‌های تجاری کوچک، ساختمان‌های چند طبقه، واحدهای صنعتی و سالن‌های ورزشی یک طبقه مناسب است…..

در این فایل ۸۵ صفحه ای  میتوانید جزییات بیشتری از این سیستم را فرابگیرید

حتما بخوانید:  وال پست (Wall Post) چیست؟
 • : میر محسن
 • : عکس, نکات اجرایی
 • : 165
 • : ۰
 • مطالب مرتبط

  بدون دیدگاه

   
   دسته بندی مطالب