• سازه های بتنی
  • سازه های فولادی
  • آگهی استخدام
  • نکات اجرایی
  • آموزش نرم افزار

مطالب محبوب

فیلم آموزشی نرم افزار FLOW 3D و FLUENT به زبان فارسی

فیلم آموزشی نرم افزار FLOW 3D و FLUENT به زبان فارسیReviewed by میر محسن on Feb 17Rating: 5.0فیلم آموزشی نرم افزار FLOW 3D و FLUENT به زبان فارسیاین مجموعه شامل ۸ ساعت آموزش تصویری همراه با نحوه و آموزش مدل کردن سازه می باشد.همچنین نرم افزار Gambit هم که لازمه نرم افزار FLUENT است توضیح داده شده است

امروز برای شما مهندسین اولین فیلم آموزشی نرم افزار را آماده کرده ایم. در گرایش سازه های هیدرولیکی در مقطع ارشد مهندسی عمران،دو نرم افزار وجود دارد که بیشترین استفاده از آنها برای مدل سازی میشود. باتوجه به مقطع تحصیلی خود بنده در این رشته، همیشه کمبود منابع آموزشی از جمله کتاب و فیلم در خصوص نحوه مدلسازی و کار کردن با نرم افزار FLOW 3D و FLUENT وجود داشت.

اما امروز یک مجموعه برای شما دوستان آماده کرده ایم که هر دو نرم افزار FLOW 3D و FLUENT را به زبان فارسی آموزش میدهد. این مجموعه شامل ۸ ساعت آموزش تصویری همراه با نحوه و آموزش مدل کردن سازه می باشد.همچنین نرم افزار Gambit  هم که لازمه  نرم افزار FLUENT است توضیح داده شده است.در ادامه تصاویری از این مجموعه به همراه نمونه فیلم قابل دانلود می باشد.

 

 

برای خرید نسخه کامل این مجموعه  مبلغ ۳۵۰۰۰  تومان از طریق لینک زیر پرداخت کنید.پس از پرداخت موفقیت آمیز، لینک های دانلود فیلم که بصورت چندین قسمت برای راحتی دریافت تهیه شده است برای شما نمایش و همچنین ایمیل میشود .

 

پیشنهاد میشود برای آموزش و یادگیری بهتر، پکیج آموزش تصویری این نرم افزار را در این لینک هم مشاهده فرمایید.

 

توجه:قبل از سفارش حتما نمونه فیلم را دانلود بفرمایید.

 

350,000 ریال – خرید

مطالب مشابهلوگوی جشنواره وب و موبایل ایران