پروژه بارگذاری ساختمان ۴ طبقه بتنی همراه با نقشه های اتوکد ام سیویل
ربات همکاری در فروش فایل ام سیویل ام سیویل را در تلگرام دنبال کنید

پروژه بارگذاری ساختمان ۴ طبقه بتنی همراه با نقشه های اتوکد

پروژه بارگذاری ساختمان ۴ طبقه بتنی همراه با نقشه های اتوکد
پروژه بارگذاری ساختمان ۴ طبقه بتنی همراه با نقشه های اتوکدReviewed by میر محسن on Apr 15Rating: 4.0پروژه بارگذاری ساختمان ۴ طبقه بتنی همراه با نقشه های اتوکداین پروژه بارگذاری یک ساختمان چهار طبقه بتنی با کاربری مسکونی می باشد .کلیه محاسبات موجود درپروژه طبق مبحث ششم ویرایش سال۱۳۹۲ و ویرایش چهارم آیین نامه۲۸۰۰ انجام شده است .

این پروژه بارگذاری یک ساختمان چهار طبقه بتنی با کاربری مسکونی می باشد .کلیه محاسبات موجود درپروژه طبق مبحث ششم ویرایش سال۱۳۹۲ و ویرایش چهارم آیین نامه۲۸۰۰ انجام شده است .

کلیه نکات و ابهامات مورد آیین نامه ای نیز در این پروژه به صورت کامل بیان شده است.

معرفی پروژه

در این پروژه بارگذاری یک ساختمان چهار طبقه اسکلت بتنی با کاربری مسکونی مد نظر قرار گرفته است. این ساختمان در شهر تهران ساخته شده هندسه سازه منظم است و در وجه شمالی وغربی دیوار نمادار (از جنس سنگ تراورتن ) و در وجوه جنوبی و شرقی سازه دیوارها بدون نما هستند.

ضخامت تمام شده سقف ۳۰cm در نظر گرفته شده است. ارتفاع دیوارهای جان پناه ۸۰cm است. ساختمان در منطقه ای خطرنسبی بسیارزیاد و منطقه با برف زیاد قرار دارد و در منطقه ای با خاک نوع ۴ احداث شده است. در این پروژه تعیین بارهای مرده و زنده وارد بر ساختمان مد نظر قرار داده شده است.

حتما بخوانید:  پروژه طراحی سوله به عرض ۲۸ متر با جرثقیل ۵ تنی
 • : میر محسن
 • : پروژه بارگذاری
 • : 190
 • : ۰
 • بدون دیدگاه

   
   دسته بندی مطالب