محاسبات سازه و ترسیم نقشه اجرایی ام سیویل
ربات همکاری در فروش فایل ام سیویل ام سیویل را در تلگرام دنبال کنید

محاسبات سازه و ترسیم نقشه اجرایی

محاسبات سازه و ترسیم نقشه اجراییReviewed by محاسبات سازه و ترسیم نقشه اجرایی on Feb 19Rating: 4.5در این امر محاسباتی که از طرف مهندسین گروه ام سیویل انجام خواهد شد بهترین کیفیت و عاری از هرگونه نقص و عیب خواهد بود . پروژه هایی که توسط این گروه مهندسی انجام خواهد شد قابل ارائه به نظام مهندسی تمامی استانها خواهد بود و طراحان ، حاضر به هرگونه دفاع از طرح های خود خواهند بود . ضمنا گروه مهندسی ام سویل ضمانت کار را تا پس از تایید نظام مهندسی بر عهده خواهد گرفت .

مقدمه :

گروه مهندسی ام سویل متشکل از گروهی از مهندسین مجرب در زمینه طراحی و مشاروه در ساخت و ساز می باشد که آماده خدمات رسانی به کلیه دفاتر مهندسی و کارفرمایان سراسر کشور با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن می باشد.

در این امر محاسباتی که از طرف مهندسین گروه ام سیویل انجام خواهد شد بهترین کیفیت و عاری از هرگونه نقص و عیب خواهد بود . پروژه هایی که توسط این گروه مهندسی انجام خواهد شد قابل ارائه به نظام مهندسی تمامی استانها خواهد بود و طراحان ، حاضر به هرگونه دفاع از طرح های خود خواهند بود . ضمنا گروه مهندسی ام سویل ضمانت کار را تا پس از تایید نظام مهندسی بر عهده خواهد گرفت .

 

خدمات ارائه شده توسط ام سیویل: مدلسازی با نرم افزارEtabs و Safe،طراحی سازه فولادی و بتنی و سوله، تهیه دفترچه محاسبات و همچنین ترسیم نقشه های اجرایی می باشد

 

ترسیم نقشه های اجرایی :

 

ترسیم نقشه های اجرایی سازههای بتنی و فلزی  با استفاده از خروجی های نرم افزار Etabs همراه با  تمامی جزئیات میلگرد گذاری و خاموت گذاری و مقاطع طولی و عرضی و جزئیات تیرها و ستون ها و دیوار های برشی سازه های بتنی  و همچنین نقشه اجرایی اتصالات جوشی و پیچی در سازه فولادی با مقیاس مورد نظر و با فرمت دلخواه اتوکد dwg یا dxf صورت می پذیرد.

 

حتما بخوانید:  زلزله القایی (زلزله مصنوعی)

توجه نمایید که :

 

۱- ما تحویل پروژه شما را در کوتاهترین زمان و مدت مقرر تضمین می کنیم. شما می توانید برای انجام پروژه های فوری به ما اعتماد کامل داشته باشید.

۲- ما اصالت طراحی را ۱۰۰ % تضمین می کنیم. مسلما طراحی و پروژه های کپی برداری شده ارزش علمی ندارد و ما به این امر کاملا واقف بوده و از آن جلوگیری می کنیم .

۳- ما سفارشات شما را با همکاری طراحان و اساتید مجرب که سالها در این امر دارای سابقه بوده و مورد اطمینان ما هستند انجام داده و به شما تحویل می دهیم .

۴- هزینه سفارشات بر اساس مدت زمان لازم برای تحویل ،نوع اسکلت سازه، مقدار زیربنا ، تعداد طبقات و نظر کارشناسان و طراحان محاسبه شده و هیچگونه هزینه دیگری از شما دریافت نخواهد شد.

۵- ما این اطمینان را به شما می دهیم که هیچ کس در جریان انجام پروژه شما توسط ما قرار نگیرد. اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه پیش ما محفوظ است.

 

تعهدات و ضمانت ها :

 

۱- ما به شما اطمینان می دهیم که تحقیقات و پروژه های انجام شده ۱۰۰ درصد معتبر و از منابع قابل استناد می باشد. اگر خلاف واقع این موضوع محرز گردد کل هزینه پرداختی مسترد خواهد شد.
۲- ما خود را متعهد می دانیم که تمامی خواسته ها و نیازهای مشتریان خود را به نحو احسن برآورد نماییم. پشتیبانی واقعی از پروژه ها به منظور رضایت کامل مشتریان تا زمان تحویل کامل صورت خواهد گرفت.
۳- ما به شما اطمینان می دهیم که پروژه شما در بازه زمانی مقرر به شما تحویل داده شود.
۴- ما به شما اطمینان می دهیم که پروژه های طراحی شده با بالاترین سطح کیفی از لحاظ علمی و آیین نامه ای صورت گیرد.
۵- ما به شما اطمینان می دهیم که تمامی طراحان ما دارای مدرک دانشگاهی بوده و پروژه ها با توجه به تخصص طراح ارجاع داده می شود.
۶- ما پشتیبانی واقعی ۲۴ ساعته و خدمات عالی برای مشتریان خود را تضمین می کنیم.

 

حتما بخوانید:  جزوه طراحی سازه فولادی به روش LRFD

قیمت خدمات نیز بدین شرح است :

 

قیمت خدمات براساس زیربنای سازه طبق جداول زیر در دو بخش می باشد.

خدمات ما شامل انجام مدل سازی با نرم افزار، تهیه دفترچه محاسبات و همچنین ترسیم نقشه های اجرایی می باشد

 

زیربنای سازه

محاسبه سازه بتنی با نقشه اجرایی

محاسبه سازه فلزی با نقشه اجرایی

ترسیم نقشه های اجرایی سازه های بتنی

 

تا ۵۰۰ مترمربع


۶۰۰   تومان


۷۰۰   تومان


۱۲۰   تومان

 

تا ۱۰۰۰ مترمربع


۶۰۰   تومان


۶۰۰   تومان


۱۱۰   تومان

 

تا ۱۵۰۰ مترمربع


۵۵۰   تومان


۵۵۰   تومان


۱۰۰   تومان

 

تا ۲۰۰۰ مترمربع


۵۰۰   تومان


۵۵۰   تومان


۹۰   تومان

 

تا ۲۵۰۰ مترمربع و بیشتر


۴۵۰   تومان


۵۰۰   تومان


۸۰   تومان

 

توجه: طراحی سوله بهمراه نقشه اجرایی و دفترچه محاسبات با بهترین کیفیت پذیرفته میشود.

برای سفارش ابتدا از طریق فرم زیر فایل نقشه معماری برای ما ارسال کنید.

بعد از بررسی نقشه ارسالی شما، قیمت کل انجام پروژه برای شما ارسال خواهد شد.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید
 • : میر محسن
 • : مسایل عمومی طراحی سازه
 • : 952
 • : ۰
 • بدون دیدگاه

   
   دسته بندی مطالب